شستشو و نصب پرده – روش صحیح شستشو و تعویض پرده

[تعداد: 30    میانگین: 3.2/5]

آیا با روش صحیح شستشو و نصب پرده آشنا هستید؟

شستشو و نصب پرده

شستشو و نصب پرده

همیشه به این جمله ایمان داشتیم؛ فروش پایان کار نیست، آغاز یک تعهد است

همیشه بعد از مرحله نصب پرده، مشتریان عزیز نگران شستشو و نصب پرده خود بوده اند. تیم پرده سرا مفتخر است این مژده را به مشتریان گرامی بدهد، حتی بعد از تحویل کار، تعهد ما به شما پایان نیافته و شما میتوانید هر زمان پس از نصب پرده ( به منظور جابجایی یا شستن پرده هایی که دارای مدلهای خاص هستند و نیاز به تنظیمات حرفه ای دارند ) با ما تماس بگیرید تا تیم حرفه ای و کارآزموده ای که برای رفع نگرانی های شما در نظر گرفته ایم در محل شما حاضر شده و اقدامات لازم را اجرا نمایند.

لازم به ذکر است، برای شستشو و نصب پرده یا جابجایی و انتقال پرده ممکن است شما با مشکلاتی از قبیل هم سایز نبودن اندازه پنجره محل جدید و قدیم روبرو شوید. که همیشه این مشکلات غیر قابل رفع و رجوع نمی باشند. چون برخی از مدلها رابطه مستقیمی با عرض و قد پنجره ندارند و ممکن است برخلاف ذهنیت شما پرده های شما برای پنجره هایی که مقدار کمی با هم تفاوت دارند قابل استفاده باشد.

شستشو و نصب پرده نیز مانند سایر شاخه های انجام امور فنی پرده، نیاز به تجربه و روشهای کاری خاص خود دارد. برای مثال باور بسیار غلطی که از زبان خیلی از مشتریان شنیده می شود، قراردادن پرده در داخل تشت آب، بمنظور از بین بردن گرد و غبار روی پرده است. که این کار دقیقا باعث چرک مرده کردن پرده می شود.

یکی از بهترین روشها برای جلوگیری از مشکلات شستشو و نصب پرده و بخصوص همین مشکل گردو و غبار پرده ها ، روش گردتکانی کامل پرده ها، قبل از هرگونه خیس شدن پارچه است.

همینطور نکات دیگری از قبیل تثبیت رنگ، قراردادن پارچه ها در بسته های مخصوص برای جلوگیری از نخ کش شدن های احتمالی، و ... و همچنین انجام اتوکشی و بخار با درجه متناسب با مدل پرده، ضخیم و نازک بودن پرده نیز در شستشو حائز اهمیت است که توجه نکردن به این نکات و سپردن کار به افراد ناوارد همیشه باعث اعمال ضررهای جدی به مصرف کنندگان شده است.

"شما می توانید از خدمات مشاوره ای رایگان ما استفاده نمایید"

?
برای مشاوره آنلاین کلیک کنید
?
برای بازدید از تمام مدلها کلیک کنید
?
?